Ranking Brokerów

⭐⭐⭐⭐⭐

Otwórz konto u jednego z polecanych przez Nas brokerów i odbierz BONUSY o wartości 2997 PLN

🎁 Lista Bonusów:

– Kurs Handlu na Danych o wartości 1500 zł za 0 zł
– Kurs dla początkujących o wartości 1200 zł za 0 zł
– Kurs na Start o wartości 297 zł za 0 zł
– Dostęp do zamkniętej handlującej grupy na WhatsApp
– Profesjonalna Checklista – dowiesz się kiedy i gdzie zajmować pozycje

💸 Wartość bonusów 2997 PLN 💸

Instrukcja zakładania konta u brokera

Od 2010 roku dostarczamy rozwiązania w zakresie płynności brokerom i innym firmom inwestycyjnym. Obecnie, wraz z naszymi usługami Prime, umożliwiamy wszystkim klientom handel ponad 600 aktywami w warunkach klasy instytucjonalnej i z pierwszorzędną obsługą klienta. Broker charakteryzuje się niskimi kosztami transakcji, ultra szybką egezkucją zleceń (poniżej 25ms), handel manualny oraz kopiowanie. Szybkie depozyty oraz wypłaty w FIAT lub w kryptowalutach.
TopFX jest autoryzowany i regulowany przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC). Zawsze staramy się zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twoich środków i wdrożyliśmy wszystkie niezbędne procedury, aby zapewnić Ci ochronę.

Typ brokera: ECN
Minimalny depozyt: 50$
Dźwignia: Waluty i metale 1:1000 natomiast Indeksy 1:500
Platformy: MT4, cTrader
Regulacje: CySEC, FSA
Pochodzenie: Cypr

Broker, który umożliwia swoim klientom handel instrumentami finansowymi, takimi jak waluty, akcje, towary czy indeksy giełdowe. Oferuje swoim klientom dostęp do różnych platform handlowych oraz narzędzi analitycznych, które pomagają w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Firma ta posiada licencję Australian Financial Services (AFS), pozwalającą na oferowanie swoich usług inwestorom indywidualnym oraz klientom instytucjonalnym. Jest to ważne dla potencjalnych klientów, ponieważ oznacza to, że Vantage FX jest zobowiązana do przestrzegania określonych standardów i praktyk, które mają na celu ochronę interesów klientów oraz zachowanie uczciwości i przejrzystości w działalności. 

Typ brokera: ECN
Minimalny depozyt: 50$
Dźwignia: 1:500
Platformy: MT4, MT5, Protrader, WebTrader, Vantage app, Copy Trading
Regulacje: FSCA, VFSC, ASIC, FCA
Pochodzenie: Australia

 
Po założeniu oraz aktywacji konta prosimy o wysłanie swojego ID Klienta w wiadomości e-mail na adres tomek@forexyestrader.pl
 

W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informacje jak odebrać wszystkie otrzymane bonusy.

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Około 70 % rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD, co wynika ze statystyk wybranych Brokerów. Powinieneś się zastanowić, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią oferty (w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny) sprzedaży lub kupna instrumentów finansowych ani też nie stanowią porady inwestycyjnej, analiz inwestycyjnych, analiz finansowych oraz innych rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczących transakcji w zakresie instrumentów finansowych w rozumieniu ustawy o obrocie instrumentami finansowym. Inforamcje w serwisie nie są też wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów