PUBLIKACJA DANYCH KURS VIDEO

Cena kursu: 1500zł

O Szkoleniu:

20 filmów Video

Online gotowych do oglądania na stronie forexyestrader. Kaźdy film to ok. 10-15 minut nauki.

Publikacje w Pigułce

Jest tu całość materiału o Publikowanych Danych Ekonomicznych, łącznie z przykładami wykonywanych transakcji na żywym rynku, podczas publikacji stóp procentowych, bezrobocia, innych istotnych danych.

Powtarzające się Momenty

W przypadku publikacji danych, będą to agresywne szybkie cofnięcia i typowe ruchy które powtarzają się podczas danych gdy szukamy wejścia w rynek.

Nagrania na Żywo

Wszystkie filmy są nagrane na platformie Mt4 w formie ćwiczeń, część dodatkowych filmów przedstawia realne wejścia w rynek nagrane na żywo.

Samodzielny Handel

Po kursie będziesz wiedział Jak oraz Kiedy handlować podczas danych – bez cudzych analiz.

Price Action

Odczytywanie Czystego Wykresu (Price Action) bez wskaźników, bez dodatków. Umożliwi Tobie tworzenie własnych strategii oprócz przedstawionych powtarzających się momentów.

Zarobki

Po kursie będziesz wiedział jak handlować podczas publikacji, typowo daytradingowo, ażeby odbierać 100-300 USD w pojedyńczych transakcjach grając 1 Lotem

Video Online

Kurs składa się z ok. 20 filmóv video które możesz oglądać w trybie online na naszej stronie www i to jest główne źródło nauki.

Wsparcie e-mail

W każdym momencie możesz skonsultować się ze mną mejlowo lub na skype. Odpowiadam codziennie na różne pytania także zapraszam.

Wsparcie w grupie

Mamy grupę na facebooku, czat, forum. Znajdziesz tutaj pomoc i towarzystwo bardziej zaawansowanych członków grupy praktycznie 24h.

Gwarancja

Każdy kto zakupił kurs i przejrzy jego zawartość, w ciągu 24h od udostępnienia kursu – może zdecydować się na rezygnację z kursu a ja gwarantuję zwrot pieniędzy.

1. Wykonywanie Transakcji

1. Odczytywanie Tabeli Makroekonomicznych

2. Typowe Ruchy podczas Danych

3. Czego należy wystrzegać się podczas Publikacji Danych

4. Typowe, powtarzalne atrakcyjne momenty do wejścia w rynek

5. Nagrania ćwiczebne z wchodzenia w rynek podczas publikacji ważnych danych

Odzywaj się, zadawaj pytania, mój e-mail i pozostałe dane kontaktowe znajdziesz Tutaj